I. školička pro štěňátka

Školička pro štěňátka I. ve věku od 2. - 6. měsíců

Školička pro mladé pejsky ve věku od 6.-12. měsíců

Máte doma neposedné štěně ? Chcete jej naučit základům poslušnosti ? Chcete, aby se na bezpečném místě seznámilo s jinými psy ? Potřebujete pomoci při odstrańování jeho zlozvyků ? Napište ! Netrestejte svá štěňátka jen proto, že si vzájemně nerozumíte ! Školičky jsou zaměřeny na získání maxima informací o správné výchově štěňátka, mladého psa. Účelem je zabránit ihned v začátku chybám a zlozvykům, které si psi přenáší do dospělosti. Učíme se základní principy výchovy, výukové hry, komunikace se psem, nácvik základních povelů, praktické odborné rady. V tomto typu kurzu potřebujete spoustu hraček, pamlsků, dobrou náladu a chuť poznávat tajemství "psích zákonů".

Naše priority :

• Moderní trendy výcviku, výcvik štěňat a dospělých psů pozitivními metodami

• Správná motivace, žádné tresty. Učení bez používání drilu !
  • Škola hrou – při výchově používáme mnoho nenásilných výcvikových her.
  • Individuální přístup k jednotlivým plemenům i jednotlivým psům.
  • Sestavení učebního plánu zvlášť pro každého jednotlivce !
  • Stále se učíme od těch nejlepších na světě, zúčastňujeme se špičkových seminářů po České republice i ve světě !

Základní pomůcky majitele :

• u štěňat kožený obojek, řetizkový obojek u mladých psů nastavený na nestahování !
  • vodítko normální, dlouhé vodítko 10 m
  • náhubek, zvláště u agresivnějších jedinců
  • oblíbená hračka psa, činka na aport, balónek (dá se koupit v každém obchodě s chovatelskými potřebami ), granule jako krmivo pro psa nebo pamlsky za odměnu, očkovací průkaz s platným očkováním !

Pro více informací nás kontaktujte  psiskolapodlesi@seznam.cz mail

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz