Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Napsali o nás

Děkujeme, pro mě byl kurz určitě užitečný, protože pro mě je nejdůležitější, aby pejsek ke mně přiběhl za každé situace a je pro mě důležitá socializace a to všechno jsme zvládli. Budu ráda, když mi pošlete nabídku pokračovacího kurzu, pokud budu v tom termínu schopná dojíždět, určitě se rádi připojíme, děkuji a jsem s pozdravem L.K.

Dobrý den paní Krutišová, já moc děkuji za úžasný kurz, jste opravdu profesionál a jde vidět, že už se tomu nějaký čas věnujete a děláte to opravdu srdcem...Sice je před námi ještě dlouhá cesta a nejsem si jistá, jestli utíkání 100% odnaučíme (každopádně věřím, že aspoň omezíme), ale aspoň jsem se naučila jak s pejskem pracovat, více porozuměla jak se při našich povelech asi cÍtí a pro něj byly hodiny kvalitně strávený čas. A. R.

Dobrý den, děkujeme za skvělou výuku a výcvik....bylo to bezvadné...pokud bude něco pro pokročilé více na jaře březen, duben...tak se určitě uvidíme... protože naše psí princezna to určitě uvítá a my také...pěkný den !

 

Hezký den paní Krutišová, moc bych chtěla poděkovat za Vaši výuku pejsků. Dostala jsem od dětí psí mimino a co teď? Oba jsme se museli učit. Já jak s ním pracovat a on jak poslechnout a věřte mi, nebylo to lehké. Vše se však obrátilo, jak jsem začala chodit do Vaší Psí školky. Poznala jsem, že poznávat pejska a vychovávat ho, jde i příjemnou hrou. Naučila jste nás spolu báječně vycházet, pochopit psí chování a zvyky. Jsem moc ráda za to, že školku vedete a umíte poradit v situacích, na které jsem se na Vás tázala. Budu se Těšit na kurzy pro pokročilé. Ještě jednou moc děkuji. p. J. a Ar.

 

Dobrý den paní Krutišová.

Chtěl jsem Vám ještě poděkovat za Váš způsob výcviku a pozitivní přístup ke psům i k nám, jejich nemotorným a mnohdy bezradným "páníčkům"(i když to musí být pro Vás někdy hodně obtížné). Děláte svou "práci" moc pěkně, bylo to velmi příjemné a poučné. Zůstala nám jen radost a dobré základy k upevňování pro našeho Bárnyho i zásady pro nás.Takovou príma společnost bude Barney už těžko hledat. Takže ještě jednou Vám moc děkujeme a přeji Vám, aby Vaše práce byla jen samá radost z těch psích "dětí", které opouštějí Vaši školku.M.a P.Š.

 

Dobrý den,

 

každá lekce pod Vaším vedením je pro mne velkým přínosem.  Dneska u nás byli chovatelé od Bertíka, podívat jak se má, byli z něho moc nadšení, jak je šikovný. Říkala jsem, že je to jen Vaše zásluha, protože Váš přístup k psům je úžasný a zkušenosti které máte jsou neocenitelné!!!! Moc Vám za ně děkuji!!!!!!!!!!!!  Přijeli i s maminkou a babičkou od Bertíka, , byl z nich úplně nadšený, první velcí berňáci, kterých se nebál.Jinak aport nám sice moc nejde, ale dneska mi donesl papuč, který mi sebral, takže snad je to na dobré cestě. Moc jsem ho pochválila a dala hned pamlsek. Ještě jednou Vám moc za všechno děkuji.

 

Dobrý den paní Krutišová, 

včera jsme absolvovali naši první výstavu! Náš výsledek je krásné 3. místo! Posudek máme opravdu moc pěkný. Na stole byl ale výborný! Nechal si prohlédnout zuby od paní rozhodčí, stál jako socha :) Jsem na něj pyšná.  Moc Vám děkujeme za všechny užitečné rady a tipy. Výcvik jsme si všichni užili :) Pokud by jste v budoucnu pořádala nějaký kurz, který by byl pro našeho pejska vhodný, rádi Vás znovu uvidíme. Krásný sváteční den. .H.J.

 

Dobrý den, děkuji za všechny rady které od Vás dostaneme. Jsou to super strávené hodiny a Vy svou práci děláte hrozně dobře. Kdyby něco tak se samozřejmě ozvu. P.T.

 

Ráda bych touto cestou vyjádřila paní Krutišové velké díky, obdiv a pochvalu za její psí školu. Absolvovala jsem se 7m fenkou Juli kurz poslušnosti pro mladé psy, ve skupině. Do té doby jsem si s výchovou nevěděla rady, načetla jsem kdeco, ale výsledek nic moc. Po pár lekcích se mi pes začal měnit před očima, paní Krutišová mi ukázala, jak psa vést, motivovat, být pro něj čitelná. A tak jsme trénovali a trénovali a teď už si nezoufám, že mám nevychovaného psa.  Totální závislák Juli zvládá odložení, poslouchá povely i od naší tříleté dceři a dnes jsem ji dokonce odvolala od kočky... prostě super. Všem lekce u paní Krutišové doporučuji, má opravdu výsledky, mohla jsem srovnávat i další psy v naší skupině a opravdu pokroky byly lekce od lekce lepší a větší. Ještě jednou, paní Krutišová, moc díky, budeme trénovat a trénovat, ať jsme jedničky.  Ať se Vám daří ve škole i s Vašimi pejsky, mějte se moc hezky. Zdraví Markéta B.
 
Dobrý den paní Krutišová, tímto způsobem bych Vám nesmírně chtěla poděkovat za Vaši skvěle odvedenou práci ve školce, mohli by jsme číst různé knihy a články o tom JAK, ale Váš individuální přístup ke každému z nás je naprosto skvělý a mnohem více účinný. Bavilo to nejen mne, ale především naši 6 měsíční Saywu, která jak víte je velmi aktivní a občas tvrdohlavá fenečka amstaffa :-). S Vašim přístupem k nám jsem ovšem viděla, že hravým a zábavným způsobem si daleko více rozumíme a respektujeme se navzájem. Není třeba na ni křičet a přísně kázat nebo dokonce trestat, jednoduše a to moc díky Vám paní Krutišová, dělat si své hranice, ukázat pejskovi co od něj chceme a být v tom vytrvalí ! Jediné, co mě opravdu mrzí je, že školku máme za sebou a jelikož je tu zima, musíme dát chvíli pauzu :-).  Samozřejmě máme ještě se Saywou spoustu práce před sebou, ovšem teď vím, jak na to ! Brzy se na Vás budeme těšit a přejeme spoustu úspěchů.S přáním pěkného dne V.B.
 
Dobrý den,
na vašich stránkách sem si všimla, že nabízíte poradenství mejlem. Obracím se na vás s prosbou mám NO má 1rok pes. V poslední době mě začal vyjíždět po psech chce za nima strašně jít tahá na vodítku a vrčí a štěká ikdyž jsou psi za plotem. V mládí byl napaden psem a fenkou. Možná se odrazilo jejich chování na něm a prostě neví jak se má chovat u psů. Když jdeme s kamarádkou ona má psa 7 let tak ho pořád otravuje nedá mu pokoj celou cestu-naštěstí ten pes to neřeší moc. Nevím jestli mám dávat povel nesmíš škubnout vodítkem což sice nezabírá... Ještě jak je v tom amoku tak má snahu vyjíždět po mě když ho chytám blízko obojku. My na cvičák chodíme, ale tam mi nedokážou poradit. Nevím jestli mi dokážete poradit po mejlu aspoň ze začátku. Můžeme se domluvit na individuální lekci. Děkuji za odpověď. paní T. 
 
po jedné výcvikové lekci u nás :
Dobrý den, Vaše výcviková hodina se mi líbila. Konečně se náš pes dostal blíže ke psům. Škoda že sem se o vás dozvěděla pozdě šla bych rovnou k vám. Teď musím řešit takové problémy, když vůbec nebyl se psama na cvičáku nebo je napadl. Nasekaných chyb ve výcviku udeme mít asi hodně...Mám někdy pocit že mě vůbec nebere. Budeme se těšit na další hodinu. paní T.
 

Dobrý den paní Krutišová, děkuji Vám a dovolte mi pár vět. Pokud bychom výcvik nerealizoval, tak opravdu si nedokážu představit jak by to v našem případě dopadlo. Rady a styl jak vedete výcvik je opravdu skvělý. Váš individuální přístup dělá z Vás opravdového profíka a  Vaše rady jsou k nezaplacení.  Co se týče našeho pejska,tak pokračujeme ve výcviku pravidelně každý den minimálně 2 hod.  Pejsek se změnil jako když otočíte kouzelným proutkem k neuvěření. Vzpomínám si na to jak ignoroval oslovení a měl to úplně jak se říká na háku. Dnes neustálý oční kontakt a úplně se těší co mu řeknu a s chutí vykonává povely. Den před Velikonocemi jsme se vydali na výlet na Radhošť (zkouška plno lidí, běžkaři atd.).

Téměř celou cestu absolvoval na volno a příkazy vykonával na 1*. Máme ještě co dohánět, jako je chůze u nohy, povel fuj, ale věřím, že to zvládneme. pejsek nám dělá opravdu velkou radost i díky Vám . Jakmile vše doladíme, velmi rád se Vám přijedeme ukázat. Určitě Vás budeme doporučovat a přejeme Vám mnoho spokojených klientů. Pan B.

 

Dobrý den paní Krutišová,chtěla bych Vám poděkovat za čas strávený s náma. Vaše rady pro mě byly a jsou cenné.  Chtěla bych s A.  ve výcviku poslušnosti pokračovat. Už jenom pro ten kontakt se psem. Budeme dělat i výcvik lovecký, ale může si hlavičku zaměstnávat i jiným způsobem:D

Děkujeme paní Krutišové, že nás vzala do své psí školky i když jsme se přihlásili v době, kdy ostatní už měli za sebou 2lekce. Chtěli jsme se začít učit co nejdříve a nechtěli jsme čekat na začátek další psí školky. Díky individuálnímu přístupu paní Krutišové jsme skluz hravě dohnali. Psí školka pro nás byla velkým přínosem. Paní Krutišová nás naučila základy poslušnosti, ale hlavně nám ukázala, jak si se štěnětem vybudovat hezký vztah na kterém se dá stavět. Dnes si s Donečkem výborně rozumíme a myslím, že bez paní Krutišové by jsme to takhle nezvládli. Moc děkujeme za psí školku a už se těšíme na další výcvik. 

S pozdravem M. B.a DON
                                                                     

Dobrý den,

náš první dojem z výcvikové lekce je naprosto úžasný. Váš výcvik je dobře vedený, srozumitelný. Myslím si, že si to naše malá Zoe moc užívala a hlavně už běhěm první hodiny byly vidět výsledky - což je úplně báječné. Jsem moc ráda že jste nás přibrala do skupiny a že jsem na Vás dostala doporučení - opravdu to stojí zato. Už teď se moc těšíme na další čtvrtek.
s pozdravem  paní .V.

 

Milá paní Krutišová,

školka pro štěňátka, kterou jsme s naší Adeli u vás absolvovali, byla pro nás opravdu velmi cenným zážitkem. Výcvik potřeboval nejenom náš pejsek ( ještě štěněcí mimino), ale především já, jeho majitelka :)

Sama bych si neporadila. I když je pejsek vnímavý a šikovný, je třeba zvolit ten správný přístup, na který slyší. A u vás jsem se naučila s laskavou nesmlouvavostí Adeli učit a učit a učit......a být při tom trpělivá. Moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů ( lidiček i pejsků).

Pěkný den L.B.  

 

Dobrý den pani Krutišová,

jmenuji se M.Š.  . Jsem majitelkou ročního pejska GRIFONKA BRABANTSKÉHO jménem B. . Obracím se na Vás s prosbou o konzultaci, či možnosti výcviku psa u Vás ??

Nejsme si úplně jistá, zda je tak poslušný, jak je schopen být s ohledme na svoji povahu a věk. Je to nesmírně pozitivní, přítulné a naprosto důvěřivé zvíře. Miluje všechno živé od slepic, koček, psů přes ovce koně, ve finále všechny lidi...Což je na jednu stranu super, druhá strana mince je ale taková, že mu to může být svým způsobem osudné..nehledě na to, že výcvik už jen se zvýšením hlasu se míjí účinkem. Skrčí se do klubíčka, vykulí oči a je konec. Pamlsky nezabírají, není mlsný..sladké nežere a jediné na co jsem ho schopna utáhnout (obč as) je kousek sušen&eacu te;ho masa nebo tvrdého sýru, o které ale když je najezený nejeví žádný zájem.

Myslím si, že jednou z mých chyb bylo, že jsem ho poměrně hodně trestala za to, že mi ze začátku jako štěně několikrát po sobě utekl. A to skutečně natvrdo, hledala ho dokonce několikrát po sobě Městská policie. Mrzí mne to velice, ale byla jsem vzteky bez sebe, možná ale víc zoufalá a mrtvá strachy, že o něj příjdu. Zdrhání má jako sport do dnešního dne. Absolutně mu nevěřím. Myslím si, že se tak vypravuje za společností, potože se nudí a nechce být osamotě. Nenechávám ho ani delší čas samotného na zahradě, protože mám strach, že buď opět uteče nebo mi ho někdo, při jeho přítulné povaze, ukradne přes plot. Prosím Vás velice o radu, či konzultaci, kterou ráda finančně vykompenzuji.V případě, kdy by byl vhodný, třeba kolektivní výcvik ráda se připojím, jen nevím kde, kdy a za kolik ????Děkuji Vám ještě jednou za případnou odpověď.

Po absolvování naší Psí školy :

Dobrý den, paní Krutišová, chtěla jsem Vám sdělit, zda by jste moje PODĚKOVÁNÍ Vám,(případně i můj prvotní dotaz když jsem Vás kontaktovala před dvěma měsíci) i s fotem Bobího, mohla vyvěsit na svoje www.stranky Psí školy.  Myslím, že by to mohlo být ku prospěchu i ostatním, kteří si neví rady a zoufají si se svými psími miláčky. I já si z počátku četla diskusi na vašich www.stránkách- příběhy ostatních, když jsem hledala cestu, jak napravit, co jsem pokazila a přiučila se nové zkušenosti.

DĚKUJI Vám srdečně za milý vstřícný a profesionální přístup, jak k pejskům, tak páníčkům.

S přáním všeho pěkného, . Š. V příloze upřímný vděčný pohled Bombiho.

Děkujeme !

 

 

Dobrý den,

o své dojmy se s Vámi podělím, protože jsou zcela kladné... Líbí se mi Váš přístup, který není založen na drilu a tvrdé ruce, ale na hravosti štěněte a jeho chuti objevovat vše nové! Určitě je pro mě, i pro Firru lepší, když nám někdo ukáže názorně, jak spolu správně komunikovat, než si jen přečíst nějakou chytrou knihu (ikdyž to je, samozřejmě, taky poučné)... Dalším kladem je určitě to, že máte ke každému pejskovi individuální přístup, protože není Borderka jako Ridgeback... Vidím na Firrušce, jak ji to mezi pejsky baví, a jak čeká, co si ta panička zase vymyslí a dá ji za to dobrůtku ! 

Děkuji paní G.

 

Dobrý den,

děkuju za poslání teorie výcviku. Musela jsem si tu sobotní návštěvu u Vás trochu nechat uležet. Ajrin je velmi hravá a jak vidí psy, tak si chce pořád hrát. Je ale pravda, že s ní moc nejsem, je to dědův pes, ale starám se o víkendu a večer. Líbilo se mi, že vás hned začala poslouchat, je vidět, že své práci rozumíte a dovede dát hranice psům i lidem. Potřebovala jsem poradit, jak cvičit a co přesně dělat, s tím dlouhým vodítkem, a že tam musím být sama a musím i trhnout jen aby mě poslechla a taky jí neříkat zdrobněle. S tím hlazením nevím, ona se nám pořád nastavuje břichem a chce pokaždé hladit. Myslíte teda, že to máme omezit? Mazlíme se s ní pořád. Jinak na výcvik nemám velké ambice, bude mi stačit, když půjde hezky na vodítku a nebude doma čurat. A taky aby šla hezky na výstavě, chtěla bych ji uchovnit, kdybychom se rozhodli jednou pro štěňata. Budeme teď sami cvičit, sedni, pac a ke mě děláme denně a na dlouhém vodítku se dostanu tak 1-2 týdně. Pak , jestli nás vemete, začneme na jaro s vámi. Jinak celkový dojem je, že se mám o psech ještě co učit. Paní M.
 

Dobry vecer pani Krutisova,

dekuji mockrat za zaslani teorie,odepisuji az ted nebo jsem byla v praci. Můj dojem je takovy,ze jsem uplne nadsena z Vaseho pristupu,jak poradite,ukazete,pomuzete...Vam v zadnem pripade neni co vytknout a jsem moc rada,ze jsem na Vas dostala kontakt a muzu A. u Vas učit. Strasne me mrzi,ze nemohu kazdy tyden a uz ted se tesim na dalsi hodinu. Divam se na Vase videa,ktere se me hrozne libi,ja vim,ze takhle vycviceneho A. mit nikdy nebudu,ale je to nadhera se na ty pejsky divat a ten vzkaz od psa pro cloveka by si mel precist kazdy! Ja u toho brecela kdyz jsem to cetla a je me vzdy hodne lito . kdyz musim do prace a on je doma sam,a kdyz odchazim,tak se pomazlime,ja mu pak reknu,ze uz musim do prace,poda me packu,vyskoci si na zidli a diva se z okna ven a ja mu venku zamavam. Z prace za nim pospicham,jako za ditetem,ktere na me ceka...uz me ve zverimexu rikaji,ze by chteli byt A., porad mu neco kupuji...Jinak trenujeme kazdy den, zkousime venku i doma,jsem s A. spokojena jake dela pokroky,jen kdyz jsme venku a vidi druheho pejska,tak jeste neslysi....ale verim,ze se jednoho dne dockam a udela me radost.Uz se lepsi i v povelu k noze,nekdy si sedne jeste dal,ale vetsinou je to uz u me nohy a ja mam z toho velkou radost. Bez Vas by tohle nikdy neumel...Jejda to jsem se rozepsala,jen by me jeste zajimalo,kdyz ted volam A. dostane ode me granuli, jak to bude pak dal? Budu porad nosit granule u sebe? Preji Vam krasny a neruseny vecer a mockrat dekuji a omlouvam se,ze jsem se tak rozepsala... s pozdravem M.

 

Dobrý den, 

mockrát děkujeme s Maxíkem a jsem velice ráda, že jsem narazila na vás. Jste profesionálka a moc nás vše bavilo. Konečně vím, jak můžou vypadat procházky a později pomine i nějaké utíkání. Ty žluté kolečka pískací za nic nevyměníme.:-). Mockrát Vám děkuji za rady a perfektní výcvik. Přeji mnoho úspěchů. :-) Pěkný den. Paní Z. 
 

Dobrý den paní Krutišová,


moc děkujeme, že jste se ozvala, zjišťuji, že šarpejů u nás na Moravě moc není..moc rádi se s Vámi setkáme, studovala jsem Vaše stránky "Houbáčka" a objevila jsem spoustu užitečných informací, strašně obdivuju jak jste klučinu zvládli, koukala jsem na ta videa s výcvikem, rádi bychom si nechali poradit i ohledně výcviku naší fenečky, zalíbil se nám i elektronický obojek. Naše fenečka je ale bez PP, my ji zbožňujem taková jaká je, proto nevím, spoustu lidí (majitelů psů s PP) nemá kladný přístup k fenám bez PP..

Rádi bychom se s Vámi setkali, bohužel jsem na Vašich stránkách nenašla adresu odkud jste, někde jsem jen vyčetla, že z Valašska, rádi dojedeme s naší fenečkou kamkoliv ;) bylo by supr seznámit je již dříve, ať si na sebe "zvyknou" ;)
Taky moc fandím tomu "setkání šarpejů" které chcete zorganizovat, my jsme pro!!rádi pomůžeme! máte už nějáké bližší info? termín apod.? Budeme se těšit na Vaši odpověď. S pozdravem paní A.


Elena and sharpei kennel :

I have 4 shar-peis now. all have worked or still work in some kind of canine sport (agility, BH, herding, hunting, protection) and some have work with all that together. but i was so sud because i had look all around the world searching for other sporting shar-peis to continue my breeding program and found nothing. my dream is to make a shar-pei as the dog that was ones in the past (a brave working breed), and its very very difficult because every single breeder have change this breed in to ''toy dog''. so my gene pool was extremely small. and then one day i found you! you was a present from heaven! i want to mate my Kively with Erwin no matter what! i made my choice! i prefer a good working dog that can one day go to IPO3 than one more ''toy dog''!! so, yes, i still want your precious boy ! i also like him his head, because he is bone mouth! this means that he has strong genes from traditional shar-pei (like Kively), that have working abilities (they where working dogs in the past but not now..they are ancestors of today's shar-pei and still existwink

 

Paní B.

Hezký den, paní Krutišová, z první lekce jsem opravdu nadšená, bavilo to mne i mého pejska:-) Nejdůležitější pro mne je to, že se učím, jak pejskovi ukázat, co po něm vlastně chci. Je super, že je to vše v přátelské a odlehčené atmosféře, ale přitom systematické a opravdu účinné. Chci mít doma psa parťáka, kterého baví plnit povely a který je se mnou rád. Oceňuji, že výuka neprobíhá formou drilu a řvaní povelů. Opravdu jsem ráda, že jsem se k Vám přihlásila, otvírají se mi tímto nové obzory v práci se psem. A hlavně - mě to baví a tím pádem to baví i pejska! Je fajn dívat se na svět trošku ze psího pohledu a chápat svého psa opravdu jako partnera a ne jako stroj, který musí poslechnout na první povel za každou cenu. Doufám, že se mi časem podaří se na svého psa naladit a zlepšit tak naši komunikaci. Pokud budu umět komunikovat se svým psem, nebudu snad muset v budoucnu odstaňovat špatné návyky a chování, které určitě vyplývájí ze špatného přístupu páníčka. Takže se u Vás hlavně učím já jak pracovat se svým psem. A co považuji také za prima věc - jsme ve společnosti ostatních stejně starých štěňat. Pokud se chce někdo naučit nejen dávat povely, ale hlavně komunikovat se svým psem, vřele Vaši psí školu doporučuji.

Paní H : ( po jedné individuální lekci s instruktorem : )  

Dobrý den, myslím, že včera jsme se nové naučili hlavně my - ale to jsme předpokládali. Něco jiného je, když si něco přečtu, a když mi to někdo řekne a popř. ukáže. Doma jsme si odsypali dávku granulí a z té jsme brali - a šli jsme česat. Jindy to trvalo pěkně dlouho, než se Bára zklidnila, ale včera to bylo během chvilky, a přitom snědla část granulí. Loudí - ví, kde jsou pamlsky, ale jsme stateční a odoláváme. Přivoláváme ji (vevnitř, na dvoře), chválíme, nabízíme za odměnu granule. Pokaždé, když poslechne, jí nabízíme granulky - dnes je moc nechce, tak má smůlu. S manželem jsme se shodli na to, že už včera odjížděla jako jiný pes - i podle chování v autě. Opravdu jste nám moc pomohla.. Není to ani tak o psech, ale o páničkách. Těšíme se zase na další lekci. Váš pes je NÁDHERNÝ. S pozdravem paní H.


Zdraví paní D. a Safi :

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist