Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vaše dotazy

Na této stránce se s vámi chceme podělit o vaše dotazy, které se k nám dostávají. Je třeba si uvědomit, že chyby ve výchově nejsou na straně psa, ale vždy na straně majitele, který psa dostatečně nevychoval .  
 
 

Dobrý večer paní Krutišová, mluvili jsme spolu odpoledne ohledně našeho psa ( americký bulteriér) 4 měsíce, zbarvení bílo - hnědá žíhaná, chová se agresivně, vzteká se, a vyjel dokonce i po přítelkyni.  Když na něho vezmeme vařečku a dostane, tak vrčí, štěká a útočí. Budeme rádi,když nám pomůžete náš problém se psem vyřešit. Pokud by jste si na nás udělala v neděli čas, rádi za Vámi přijedeme. Děkuji za odpověď. S pozdravem pan J.

Odpověď na emailu, 4 měsíční štěně je nesprávně vedeno, je třeba nastavit správný přístup a mantinely co může a co naopak nesmí.

 

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem ohledně vašeho výcviků psů. Máme doma fenku australského ovčáka, bude mít 5 měsíců. Ráda bych ji chodila cvičit k vám do Podlesí.  Chtěla jsem se zeptat, kdy zahajujete nějaký kurz pro štěňata, z kolika lekcí se skládá a jaká je jeho cena. Naše štěně poslouchá, ale občas se jí nechce, tak opravdu neposlechne. Nebo když vidí nějakého psa, rozběhne se za ním a můžu ji volat zpátky jak chci, stejně neposlechne. Ráda bych, aby mě poslouchala vždycky a jsem si dobře vědoma, že bez cvičáku to asi nepůjde. Budu se těšin na Vaši odpověď a přeji hezký zbytek dne. Paní Z. 

Odpověď na emailu. Z dotazu : Naše štěně poslouchá, ale občas se jí nechce, tak opravdu neposlechne  = V naší psí škole právě těmto situacím předcházíme kvalitním výcvikem a výcvikovými metodami.
 
Dobrý den,
 
chtěla bych se zeptat jak funguje váš program převýchovy ? Mám doma skoro 2 letého Jack russel teriéra (T. bez PP) velice temperamentní a aktivní pejsek.Nebudu vám lhát jako šťěňátko jsem s ním byla půl roku doma přičemž si navykl na mou přítomnost, v mé práci mi bylo umožněno brávat si jej sebou do vedlejší zadní místnosti tím pádem si navykl na lidskou přítomnost.V práci se podmínky změnily a nový zaměstnavatel mi neumožňuje nadále si brát našeho pejska do práce,je to první impulz ke změně, stále jsme to s přítelem odkládali a pak jsme dostali kontakt od známých že jste výborní ! Jsem si vědoma že je to naše vina takto jsme si ho navykli. Říkáme si že nikdy není pozdě na změn. T.je velice inteligentní pejsek který se rychle učí jen potřebujeme pomoci jak to dělat správně. Děkuji za vaši odpověď . Paní P.
Odpověď na emailu, je nutuné setkání, teoreticky takto radit není možná a ani správné.           

 

Dobrý den paní Krutišová,


Chtěla bych se Vás zeptat na pár informací. Cca za 6 týdnů si jedu pro štěňátko ( kříženec border kolie a špice ). Nechci nic ponechat nàhodě a mé neznalosti tohoto plemene. Vím, že je to aktivní a sportovně založený pejsek a chci, aby měla dostatek péče a pohybu. Proto se chci zeptat, jak probíhají vaše kurzy a v jaké cenové kategorii by se tento výcvik pohyboval.  Předem mnohokrát děkuji za odpověď..

 

Dobrý den,

máme rok a půl starého psa je to bernský salašnický pes. Potřebovali bychom poradit případně se domluvit na hodinách převýchovy.Je neposlušný a poslouchá jen když on chce, odmalička jsme ho učili základní cviky jako sedni, lehni, ke mně, zůstaň, cvičili jsme převážně s pamlskem a teď když mu řekneme povel tak jen pokud máme pamlsek, ale bez něho to nejde, jen někdy.Vyžaduje si pozornost pokud, se mu nevěnujeme tak začne štěkat.Když jdme na procházku tak tahá, snažíme se ho mít na krátko,ale i tak tahá a dá to velkou námahu. Víme že jsme uděalii chybu ve výchově my a snažili jsme se mu ve všem vyhovět a teď nám to přerůstá přes hlavu. Chtěli bychom se zeptat zda i o víkendu probíhají hodiny cvičení, protože bychom mohli hlavně o víkendu a jaká je cena.  Děkuji paní D. 
 
Odpověď na mailu. Začněte prosím vychovávat a učit své štěńata ihned od 2 měsíců věku a navštivte odborníky, nečekejte až dojdete do stádia bezvýchodnosti a stresových situací pro oba zúčastněné, kdy nechcete se psem chodit ven, protože tahá a neposlouchá. Patrně jste si při výcviku nerozumněli, zvolili špatný systém neodborného výcviku . Tento stav musí být již delší dobu - pes má 1,5 roku !! Škoda, že jste se neozvala dříve. U nás nastavíme výcvikový plán a ve výcviku naplánujeme přesné kroky, konzultujeme případné problémy ve výchově IHNED. V naší psí školce předejdete těmto zmiňovaným problémům a nesprávnému výcviku, kdy pes bez pamlsku ztrácí věškerý zájem a jeho přivolání je nemožné. Z mého pohledu co jste napsala tak děláte všechno právě proto, aby byla situace s ním horší a horší.
 
Dobrý večer,

dnes jsem s Vámi mluvila kvůli mému pejskovi...je to Jack Russell teriér, jmenuje se A. a jsou mu 2 roky. Je strašně hodný, akorát má někdy problém s poslušností, prostě dělá že neslyší. :) A také když potká psa, strašně za ním chce, ale když zjistí že je to pes, naježí se a vrčí. Myslím si, že to má z mládí, kdy ho napadl pes a teď se asi bojí, tak "startuje" první...Byla bych moc ráda, kdybych k Vám mohla chodit do kurzu a poradila mi, co dělám špatně. Děkuji.Paní D.
 
Dobrý den,
 
mám roka a půl starého psa bígla. Je strašně neposlušný, jediné, co byl schopný se naučitě je sedni. Sežere co vidí, už jsem museli namontovat i bezpečnostní zámky ve dveřích, co vedou do domu, protože pokaždé když se tam dostal přišli jsme o boty, oblečení, koše byly vysypané a nepomáhalo proti tomu nic. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jste mi mohli pomoct aspoň trošku ho zkrotit. Případně kdy bude kurz začínat a jaká je jeho cena. Děkuji za odpověď. S přáním krásného dne paní P.

Odpově´d na mailu. Je škoda, že majitelka nechala tuto záležitost dojít až takto daleko, kdy pes rodinu doslova  tyranizuje a nehledala odbornou pomoc již mnohem dříve ! Jsem si jistá, že pejsek tyto zlozvyky dělá dlouhodobě a stabilně, žádná převýchova od majitele však nepřišla. Pes je rok a půl starý převýchova bude zdlouhavá, náročná, nikdo nezaručí výslek. Kdyby začali v naší PSÍ ŠKOLIČCE od začátku od 2 měsíců věku psa, patrně by si ušetřili spoutu energie, kterou nyní budeme pejskovi muset věnovat, pokud tedy chceme s pejskem nastavit " normlání soužití . Chyba totiž není na straně psa ale na straně MAJITELE .

Dobrý den,

před rokem jsem dostala k narozeninám pejska - Jorkšírský teriér  a teda  dost  čiperného uličníka. Nyní nám začíná utíkat z vodítka a bohužel na naše pokyny nereaguje.  Proto bych se chtěla zeptat na váš kurz a jestli je nějaká  možnost přihlášení.  Zatím jsem žádný kurz neabsolvovala. Děkuji, S pozdravem paní S.

Bohužel častá chyba majitele, který se snaží bez zkušeností zvládnout takto hyperaktivního jedince. Převýchova je možná, je složitější a dlouhodobá, ale pod vedením zkušeného instruktora se dá zvládnout . Chce to ale čas a ochotu něco změnit a naučit se něco nového . 

Dobrý den,

na Vašich internetových stránkách jsem našla školičku pro štěňátka a měla bych vážný zájem.Již jdenoho pejska (JRT) mám a teď si nechávám jedno štěňátko, které bude mít 12.07. 8 týdnů, tak jsem se chtěla zeptat, zda o prázdninách otevřete kurz? Popřípadě se chci zeptat, zda to není moc brzy v 8 týdnech, jestli se pejsek dokáže opravdu soustředit. Můj první pes je "docela" vychovaný, má však mouchy, které jsme nevychytali, proto bych chtěla malou učit trošku jinak.Dále bych se ještě ráda zeptala, jaká je cena kurzu a jak dlouho trvá. Slyšela jsem na Vás opravdu skvělé recenze, tak to chci určitě vyzkoušet.Ještě se zeptám, kdy budete asi vědět bližší informace, respektive termín, na zářiový kurz - kdy bych se mohla přihlásit, abych to stihla ? Děkuji a přeji pohodový den. Paní K. 

Těší nás, že máme za sebou spoustu spokojených majitelů psů a že už se za ty roky o nás ví ! Děkujeme . S výchovou k výcviku začínáme od 2 měsíců věku přirozenou komunikací se štěnětem.  Žádný stress . Máme přesný plán výcviku, vše přesně naplánováno a dodrženo. Chce to od majitele čas a chuť se štěněti věnovat. Co nevybudujete do 1 rok psa tak už nestihnete, popřípadě to bude zdlouhavý a nelehký proces učení.

 

Dobrý den,

na základě dnešního telefonického hovoru Vám sděluji pár údajů o našem pejsku: Máme 3 měsíční fenku labradora a jmenuje se Kira. Prozatím jsme do žádného kurzu nechodili. Doma jsme ji naučili základní věci sednout, lehnout, dát pac. Je velmi milá a učenlivá. Když něco zakážeme jako je kousání při hraní (samozřejmě až je toho moc) nebo aby po nás neskákala když se vracíme domů, aby zůstala před otevřeným dveřmi domu a nešla dovntř  tak poslechne. Nějak se nám nedaří ji naučit k noze, když utíká aby se vrátila apod. Prosím o informace, kdy by bylo možno absolvovat výcvik. Paní Z.

Tady je nejlépe ihned kontaktovat zkušeného instruktora a začít štěně opravdu ihned vychovávat a učit základní povely formou pozitivní motivace a přirozeného  procesu učení. Nastavit přesně plán učení a dodržovat. V pozdějším věku se tak vyhnete nežádoucímu chování a zdlouhavému přeučování pejska. Nelze si myslet, že když pes sem tam poslechne, a sem tam si postaví hlavu, že je vycvičen.

 

Dobrý den,

obracím se na vás s dotazem zda by bylo možné přihlásit našeho pejska do psí školičky. Už jsem oslovila více cvičitelů, ale zatím jsem neměla štěstí a tak mi na vás Martina Konečná dala kontakt. Máme 4 měsíční fenečku zlatého retrievra Enny, která nás každý den překvapuje něčím novým, je neskutečně hodná a učenlivá, ale i přes to bych potřebovala poradit ... tahá na vodítku, nepříjde na zavolání, .... , nechci udělat žádnou chybu hned na začátku a tak to zatím nijak neřeším, netrestám, ale naopak chválím, když se jí to podaří. Hledám někoho kdo by mě naučil jak si s ní rozumnět a naučit ji poslušnosti spíše formnou hry aby to byla zábava nejen pro Enny, ale i pro nás.

Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den. Paní N. 

Odpověď :  Ano jistě, aby se pes učil, musí se učit rád. A musí Vám rozumnět co po něm chcete.  Fungujeme pozitvními metodami bez použití trestů. Odpověď na emailu.

 

Dobrý den,
měla bych zájem o základní výcvik pro mého psa. Jedná se o štěně labradora, který má nyní 6.měsíců. Kontaktovala jsem Vás již telefonicky a předběžně jsme mluvili o termínu v létě. Moc bych Vás prosila o přesnější termín a potvrzení jestli by to vůbec bylo ještě možné a taky na finanční stránku,kolik by tento základní výcvik stál. Děkuji moc za odpověď a informace. S pozdravem a přáním příjemného dne. paní P.

:-) 6. měsíční labrador již je mladý pes, který má už naučeny nějaké nesprávné vzroce chování a pokud není veden správně, později se setkávám s výchovnými problémy typu " on někdy na zavolání přiběhne, někdy nepřiběhne, někdy nás neslyší a dělá si co chce, ignoruje nás. Jsme nešťastní. Vždy´t to bylo tak hodné a milé štěńátko ..."  nyní ho nemůžeme vůbec pustit z vodítka ....rada : navštívit zkušeného instruktora a dohnat ve výchově co se dá . Pes ve věku 10-12 měsíců už musí mít vybudovány a zakořeněny základní povely. Se štěňaty začínáme ve věku 2. měsíců .

 

Dobrý den,

od známé jsem dostala doporučení na Vaši psí školu. Máme 10 měsíčního Jack Russel teriéra a chtěli bychom ho naučit základním povelům a poslušnosti. Snažíme se zatím sami doma, ale ne s úspěchem. Proto bych se chtěla zeptat, zda-li jsou na léto ještě volná místa. Děkuji moc.S pozdravem. Paní D.

Krásný den,

dostala jsem na Vás tip od svých přátel.Mám 8měsíční štěně JRT - pumra T. Vlastní odchov z mé CHS. Se svou fenkou jsem chodila na výcvik ještě do kasáren, než cvičení zrušili a dále na agility. To stejné bych ráda absolvovala se svým pejskem teď, zatím z něj roste pěkný lumpík :-) Základní poslušnost se snažím učit sama a dokud nevidí jiného pesana, tak to není problém, ale chci hlavně aby se dostal do kontaktu s jinými psy a naučil se poslušnosti i mezi nimi. Prosím dejte vědět, jak je možno časově si u Vás "lekce" naplánovat. Pokud tedy ještě máte místo. Předem děkuji za odpověď.paní Z.

Dobrý den,

Kontaktuji Vás s dotazem ohledně výcviku psa. Před necelým rokem jsme k mým rodičům vzali z útulku štěně. Bohužel jsme štěně neodhadli a vyrostl z něj velký pes (zřejmě kříženec labradora a pitbula). Velikost by nám ani nevadila, ale nezvládáme jeho výcvik a potřebovali by jsme odborné rady. Je možné si u Vás sjednat hodiny, kde by jste nám poradili jak správně psa cvičit a jak postupovat ? Děkuji. S pozdravem paní V. Odpověď na mailu. Ve věku psa jeden rok musíme počítat už s převýchovou ! Nelze počítat s tím, že pár návštěv u nás a pes bude vycvičen ! Výcvik psa je dlkouhodobý,každodenní proces. Začínáme od 2 měsíců věku psa, roční pes již musí být vychovaný !

Dobrý den,

měla bych na Vás jednu otázku, jestli můžu..kamarádka před pěti lety koupila německého ovčáka své babičce a dědovi..a teď po těch pěti letech je začal kousat., před pár dny se babička pro něco sehla k zemi a ten pes na ní kamžitě zaútočil. Myslíte, že je ještě možná nějaká převýchova psa? Kamarádka je z té situace docela zoufalá, a tak mě poprosila, ať se Vás na to zkusím zeptat, protože ji všichni radí utracení psa..Děkuji mockrát za odpověď..Odpov´ěď na mailu.

!! Každopádně každý problém je vina majitele a nesprávné výchovy psa, utracení nepřipadá v úvahu !! Žádný pes se nerodí agresivní a zlý. Výchova / převýchobva psa je dlouhodobý a denodenní proces. Pokud majitel výchovu svého psa podcenil a nezvládá, je možnost profesionálního výcviku / převýchovy  .

 

Dobrý den,

Mám zájem zúčastnit se vašeho kurzu, mám leonbergera, v únoru měl 1 rok, v loni na začátku zimy jsem s ním u vás  1x byla na konzultaci, chci se zdokonalit při jeho výcviku, aby z něj byl opravdu poslušný pes, sleduji vaše stránky a netrpělivě jsem vyhlížela, zda budete realizovat nějaký kurz, ale nevím, zda jsme tak pokročilí, abychom se zúčastnili kurzu pro pokročilé. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den .  Moc děkuji za odpověď,Velmi ráda přijedu, mi stejně připadá, že jsme pořád nějak na začátku, že jsem se moc dál neposunula. přeji hezký den paní V.  Odpověď na mailu :-)

 

Dobrý den,
prosím, poraďte mi , jak zvládnout přehnané vítání mého psa každou návštěvu a konečně i mne. Je na volno v zahradě a jak k nám někdo chce přijít, vyskočí na branku . Když je to rodina,a dostanou se dovnitř, tak skáče i po nich. Jestliže je to někdo cizí, musí počkat až k nim přijdu a psa odvedu. Už mi došly nápady.I já čekám za brankou až se pes zklidní. Dokáže se umravnit, sedne, ale jak se já pohnu ona také vstane a vyskočí. Zkoušela jsem opakovaně, ale nejde to. Když přichází manžel sám, ani se nehne i když jí nevěnuje žádnou pozornost.Paní T. Odpověd na mailu.

Jelikož na tuto otázkku není lehká teoretická odpověď, dodám, že pes ve vztahu člověk -pes musí cítit přirozený respekt, který já základní podmínkou úspěšné výchovy a výcviku psa a vůbec soužití s ním. Pes je inteligentní tvor a základní podmínka k tomu, aby jste fungovali jako dvojka je existence “ lidského vůdce “ směčky s přirozenou autoritou.


Dobrý den, 

 v pátek si přivezeme téměř 8 tydeního pejska, a chtěli bychom s něj vychovat poslušného a společenského pejska. Na Vaši školku jsem slyšela mnoho slávy. :-) Proto bych se ráda informovala od jakého věku pejska se psí školka navštěvuje, a kolik to cenově vychází? Předem děkuji za odpověď,paní Č.

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat kdy máte nějaké volné termíny na školku pro psy? Mám 7 měsíční čivavu a přes všechny pokusy bohužel není to to, co bych si představovala a nerada bych, aby nám pes přerostl přes hlavu a dělal si co chce. Jsem z Rožnova p.R. takže bychom to ani neměli daleko. Taky bych se chtěla zeptat jestli vůbec vyučujete i takové malé plemena a na kolik výcvik přijde? Děkuji mockrát za odpověď a snad brzy v Meziříčí nashledanou.

Děkuji Vám za rychlou odpověď na můj email. Samozřejme bych souhlasila i s tou lekcí, kdy by jste se na psa podívala a řekla mi, co je špatně. Potřebovala bych ho naučit i to, aby nebyl tak agresivní na ostatní psy. Když vidí cizího člověka nevadí, to k němu i pomalu letí, aby ho pohladil, ale jakmile někde potkáme psa tak to je katastrofa ... začne štěkat, až kňučet, lítat a kolikrát už ho ani nepouštím, protože se bojím, že toho druhého psa pokouše. Takže bych to jedině uvítala. Jak budete mít volný termín prosím neváhejte mě kontaktovat. Nechci mít psa, kterého se budou ostatní bát pohladit a který by byl samotář. Ještě jednou Vám mockrát děkuji za ochotu, jak budete mít volno napiště, průběžně budu sledovat i Vaše internetové stránky, kdyby jste měli i volné kurzy. Mějte se moc pěkně, s pozdravem paní M. 

Dobry den,

pani Krutišová, jedná se o fenku Jack russell terier. Je narozena 30.10.2011 a je to nas druhy pes.Chtel bych psika naucit zakladni povely,poslusnost a nejake rady,at nedelam zbytecne chyby a tim pejska nekazim. O vasem kurzu jsem slysel z doslechu a moc Vas kazdy chvalil. Mel bych opravdu zajem. Tesim se na Vasi odpoved a jeste jednou se omlouvam,ze jsem neodepsal driv. S pozdravem pan P.

 

Dobry den pani Krutisova,
Obracim se na vas s prosbou o informaci, zda je mozne se u vas domluvit na individualni konzultaci nebo kurz vycviku mladeho psa. Rodice si domu pred pul rokem vzali stene z utulku  ze ktereho je ted temer rocni pes vetsiho vzrustu (pravdepodobne krizenec labradora a castecne asi I nejakeho bojoveho plemena. Bohuzel ze strany rodicu nedochazelo k dostatecne vychove psa, coz se ted projevuje problemy pri jeho zvladani. Byla bych tak velice vdecna, pokud by bylo mozne se s vami domluvit na individualni konzultaci nebo moznosti se zapojit do vycvikoveho kurzu. Preme dekuji za Vasi odpoved a preji prijemny den.


Dobrý den, moc dekuji za Vas email.  Za nabidnuty termi dekuji, ale vzhledem k omezene zvladatelnosti naseho psa ve spolecnosti jinych psu bude pro nas urcite lepsi individualni konzultace.Abych vysvetlila nas problem, v podstate tkvi ve dvou vecech:
1. Nas pejsek je velice tvrdohlavy a silny, takze je tezke jej prinutit jakekoli povely vykonavat
2. Hlavnim panem je nase maminka, ktera nema zkusenosti se spravnym a duslednym vycvikem psa, a bude tedy potreba pracovat nejen s pejskem samotnym, ale i s ni jako osobou, kterou ma pes poslouchat.

Jeste dodam, ze dalsi pricinou toho, ze nas B., jak se pes jmenuje, travil vetsinu casu od stenete s nasim druhym psem, a je tak mnohem min fixovany na lidi, jejich prizen a pohlazeni. Vzhledem k tomu, ze je to take velice silny a energicky pes, je velice obtizne jej zvladat.Abych to shrnula, mame skveleho pejska, ktery ale posloucha pouze za podminek, ze na to ma zrovna naladu, coz je samozrejme pri jeho velikosti a temperamentu problem. Jsem si tak plne vedoma toho, ze reseni nespociva pouze ve vycviku samotneho psa, ale take jeho panicky.. Z pracovnich duvodu se mi nepodari přijet drive nez za 14 dni. Pokud by vsak byla moznost se s Vami pozdeji domluvit na nejake konzultaci, idealne pokud by to bylo mozne pres vikend, budu urcite moc rada.Jeste jednou dekuji za informace a budu se tesit na odpoved.
S pranim prijemeho dne.

 

Dear Krutišová Petra,
 
I spoke to you regarding learning from you obedience dog training. I do not have my own dog right now because i'm a student. But I'm interested in dogsport but do not have any experience in it. However, I have some experience working with dogs, having worked at a kennel with 50 dogs. If you could consider this, I will be appreciative of it because dogsport is not very popular from where I am from. I could reimburse you with maybe ...euros per lesson but I was thinking maybe I could learn from you and your helper bitework so that I could help you out as well. I know you do not have anything much to gain from this but i can speak several languages quite well, but not český which I apologise, so maybe you might try to make use of that.Please advise. Thanks. Best Regards,Kyong  U.K.  Odpověď mailem :-)

 

Dobrý den,
 
ráda bych se přihlásila do Vaší pší školy. Mám 8 měsiční labradorku a domnívala jsem se, že základní výcvik zvládnu sama, ale pejsek je víc akvitní než jsem čekala a s jeho cvičením potřebuji odbornou pomoc. Prosím můžete mi sdělit kdy a v jakých intervalech u Vás probíhá škola? Jaká je cena kurzů? Jak mám podat závaznou přihlášku? S pozdravem a přáním pěkného dne. paní Z.  Odpověď na mailu .

 Dobrý den, 

v pátek si přivezeme téměř 8 tydeního pejska, a chtěli bychom s něj vychovat poslušného a společenského pejska. Na Vaši školku jsem slyšela mnoho slávy.  Proto bych se ráda informovala od jakého věku pejska se psí školka navštěvuje, a kolik to cenově vychází? Předem děkuji za odpověď. Paní Č. Odpově´d na mailu :-)

 

Dobrý den,

máme doma 8 měsíční štěně amerického staforda. Absolutně neposlouchá, zkoušeli jsme různé finty, ale má svou hlavu. Chtěla bych se zeptat na termíny zapsání a na cenu. Děkuji paní K.  Odpověď na mailu, tato situace je velice nebezpečná a vede k pozdějšímu průšvihu nebo přeplněnému útulku. Chyba jednoznačně na straně majitele, který psa nevychoval a výcvik podcenil. Vě věku 8 měsíců musí být pes již ovladatelný, nelze se teď divt zdlouhavému přeučování.

Dobrý den.

Mám 2měsíční štěně zlatého retrívra,fenku jménem Kira. Chtěla by jsem se zeptat zdali by bylo možné k vám dojíždět do psí školky..dočetla jsem se u vás na stránkách že už dvouměsíční štěnátko může. Tak bych byla moc ráda kdybych ji mohla začít cvičit. Je moc hodná..ale někdy má tendenci dost zlobit,někdy na nás i vyjíždí.. Je sice ještě štěnátko ale chtěla bych s ní mít poslušného Pejska. Taky se ještě zeptám kolik by to tak přibližně stálo. Děkuji předem za odpověd.. přeji krásný zbytek dne.

Dobrý den,paní Petro,

děkujeme Vám moc za odpověd´.Budeme moc rády ,když najdete ,pro nás termín.Opravdu potřebujeme nasměřovat s naší Kirou.Chvílemi ,nerozumíme zatím jejímu chování,chápeme,že je štěně a rádo vše okusuje,ale zničehonic ,víme ,že nic se rozlobí ,štěká dost při hře a začne vyjíždět a dost pochytávat po rukách,náš obličej se jí podařilo taky už chytit< xml:namespace prefix = v />< xml:namespace prefix = v /> .Jsme doma jen dvě holky člověčí . Je možné ,že máme málo respektu a Kira zkouší a učí nás I my pracujeme na Sobě,aby Kira vnímala jen rovnováhu....Je i možné,že si děláme moc i starosti,necháme si rády poradit. Až budete mít také termín do psí školky ,zapíšeme se.Tady nás vždy najdete a pro rychlejší komunikaci Vám píši tel.číslo. Moc děkujeme .S pozdravem p. a t. Mějte se moc hezky.

Dobrý den ,
Mám problém s malou (v pondělí měla dva měsíce), máme jí doma týden,to že všechno kouše to řeším tím ,že jí místo toho dycky dám hračku , ale mám větší problém s tím ,že je tvrdohlavá myslí si ,že ona nám bude velit a když něco chce to si hned vyžaduje pláčem a já ju nechávám nevšímám si toho.Ale od dneška začla po mě na tvrdo vyjíždět, když se jí něco nelíbí prostě začne vrčet a kousat. Ted si vždycky vleze na postel a tam nesmí,já jdu a už když vidí ,že ji jdu sundat vrčí a jak na ni šáhnu začne zuřit a kousat . Jsem z ní nešťastná nevím jak jí mám za tohle trestat nebo jak to mám řešit abych to ještě více nepokazila. Jak jí mám dát na jevo ,že já jsem ten pán a né ona . Chci to řešit zavčasu ...děkuji moc za pomoc .Paní P. a štěnátko německé dogy

Dobrý večer paní Krutišová,
chci se zeptat jak to máte s obsazeností, protože bych k Vám rád chodil se svým 4-měsíčním Ridgebackem. Potřeboval bych od Vás spoustu rad co a jak, protože jsem zjistil, na svého psa absolutně nestačím. Kladu na něj asi velké nároky a pak na něj řvu, protože na klidné slovo nezabírá atd. Jsem z toho nešťastný. Doufám, že budete mít co nejdříve volno a my se u Vás vše naučíme.Předem děkuji a přeji hezký večer. Pan O.

Dobrý den,
 
Mám psa plemene leonberger s PP, bude mu 10 měsíců, pes zvládá některé  základní povely - sedni, lehni, ke mně, je hodný, neagresivní, zkoušela jsem  s ním absolvovat výstavu, ale potřebovala bych poradit, jak s ním dál, nedaří se mi povel zůstaň apod., také nyní někdy na procházce zkouší tahat  na vodítku, určitě by bylo vhodnější, aby absolvoval nějaký základní výcvik, dočetla jsem se na internetu, že se zabýváte výcvikem psů nebo, že máte I  nějakou školu pro psy, ale nikde jsem nenašla podrobnosti - kde se  přihlásit, jak to probíhá, nebo zda je možné se domluvit na individuálních  schůzkách, kdy jsou výcvikové hodiny, příp. je možno se domluvit i o  víkendu, jaká je cena za výcvik. Vzhledem k tomu, že se jedná o velké  plemeno nerada bych něco zanedbala. Moc děkuji za vaši odpověď a přeji hezký den paní P.

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda bychom mohly s mojí labradorkou R. navštěvovat Váš výcvik? Jak už jsem psala, mám čokoládovou labradorku, které je 10 měsíců. S výcvikem už máme nějáké zkušenosti. Základy nás naučili docela rychle( sedni, lehni, k noze, ke mně ). Ale teď, když je v psí pubertě, trochu se to zvrtlo. Největší problém je v tom, že labradorka miluje lidi, psi a v podstatě všechny zvířátka. Když jsme spolu samy a cvičíme, R. krásně poslouchá. Jakmile se na obzoru objeví nějaký člověk nebo pes, okamžitě utíká za ním a mé přivolání ji nic neříká.Také nás docela tahá na vodítku, tak to bychom také chtěly zvládnout. Doporučení jsem dostala od kamarádky, která Váš výcvik navštěvovala. Doufám, že máte ještě místo.Kdykoliv mě můžete kontaktovat na e-mail nebo tel. č..Za spolupráci s Vámi bych byla velmi vděčná. Předem děkuji za odpověď.K a R.

Dobrý den přeji,
na základě našeho telefonického rozhovoru Vám zasílám informace k našemu pejskovi. Jedná se o maltézáčka, v létě mu byl rok, pejsek je velmi temperamentní, živý, umí příkazy základní příkazy sedni, lehni, zůstaň. Ale jen když se mu chce, je dost paličatý. Protože bydlíme ve městě, chodíme pouze na vodítku, puštěn je občas pouze na louce a na příkaz ke mě a za odměnu přiběhne. Velký problém s ním máme když vidí velkého psa, na kterého štěká a je k neutišení. Ráda bych se s ním zúčastnila nějaké lekce u Vás, hraní s ostatními pejsky atd.V případě nějaké nabídky mi dejte prosím vědět.

Děkuji a paní P. 

 

Dobrý den,

Vaše lekce výchovy psa mi chybí. Mám problém s mým pejkem, jsou chvilky, kdy vůbec nevnímá a nic nepomáhá - nevím ,jak ho mám zaujmout. Naštěstí ho mám na vodítku, tak to zvládám. Potom se mi stalo, že po mě vyjel. Lekla jsem se a nevím, jak mám reagovat. Např. -pozdě jsem si všimla sáčku na zemi, nechtěl ho dát z pusy a když jsem mu ho chtěla vytáhnout, tak se po mě ohnal. Předem děkuji za rady. Paní O. 

 

Dobrý den,

na základě telefonického rozhovoru....Vám zasílám dotaz na možnost domluvit si termín schůzky na zhodnocení našeho psího miláčka :-). Jedná se o fenku slovenského čuvače....stáří 8 měsíců...hlavím problém, který máme je že po nás škáče....a nevíme jak ji to odnaučit. Děkuji za Vaši odpověď. Paní M. S.

Dobry den,

chtela jsem se zeptat,kde presne sidli Vase psi skola.Mam 18 mesicniho drsnosrsteho-ktatkosrsteho jezevcika a chteli by jsme vyzkouset Vase lekce.Pejsek umi zakladni povely,prijde na zavolani atd. Pejska jsem cvicila od stenete,zvlada-sednout,lehnout,prijde na zavolani,kdyz je na volnu.Problem je v tom,ze jakmile se objevi nejaky pejsek,tak ho nejde privolat,nekdy se stane,ze taha na voditku.Na cvicaky jsme nechodili,ucila jsem ho sama i na stopovacce.Zapomnela jsem rict,ze pejsek je ted v lednu kastrovany.Potrebovali bychom pomoct s tim tahanim a setkani s druhymi psiky a odvolanim od nich. Paní L.M.

Dobrý den!


Vzhledem k tomu že už jsem ze svého psa opravdu zoufalá, Vás prosím o radu. Máme ročního Německého ovčáka. K rodině a pár lidem (které poznal ještě když byl malé štěně) Je naprosto hodný, bezproblémový. Problém začne, když vyrazíme mezi lidi. Jelikož bydlíme trošku dál od středu vesnice a jelikož jsme zanedbali vycházky a tím pádem i zvykání na lidi, auta, kola apod. máme teď velké problémy. Když jdeme někam na procházku a potkáme ostatní pejsky, kola, lidi, je naježený, štěká a strašně táhne. A protože váží kolem 43kg, mám co dělat abych ho udržela. Prostě divadlo pro všechny kolemjdoucí. Už sem přečetla spousty článků, shlédla videa, jak se chovat při určitých situacích, ale ať dělám co dělám prostě to nefunguje. Četla jsem, že když se pes na vodítku škrtí, prohlubuje se ještě víc jeho nervozita a je to ještě horší. Ale jak to mám udělat když on vlastně vede mě? Když jede např. kolo, dám mu povel sedni a zůstaň, jakoby si na něj sednu,(ne přímo)abych ho zabrzdila, kdyby se chtěl zvednout, jenže když se kolo přiblíží, on vystartuje i se mnou, takže je úplně jedno co dělám. On mě prostě "přepere". Nevíte o nějaké fintě, jak zaujmout jeho pozornost aby se soustředil na mě a ne na okolí? Poslouchat umí jen když kolem není nic a nikdo.Z cizích lidí si k sobě nikoho nepustí, což je sice fajn, ale jen co už z pěti metrů někoho vidí, je naježený, strašně táhne, a můžu ho chlácholit,nadávat mu, a jemu je to úplně jedno. Podle mě to není agresivní pes, jen prostě jedná ze strachu a nevědomosti. Nezná "to" a tak je automaticky v napětí. Ale nevím co s ním. Už jsem vážně zoufalá. Otec mě uklidňuje, že je teď v pubertě a že se zklidní až bude starší, ale já si spíž myslím, že čím bude starší, tím to bude horší. Také jsem se chtěla zeptat, odkud jste a případně, jestli by bylo možné se s Vámi domluvit a poradit i osobně. Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem paní K.

 

Dobrý den,

u doktora Šomana jsem narazila na odkaz na Vaše stránky a velmi mě potěšil Váš individuální přístup, který na stránkách zmiňujete. Mám doma 9 měsíčního pejska, velký švýcarský salašnický pes. Je to naše zlatičko a pokud jsme doma, nemam s ním téměř žádný problém. Pokud však vyrazíme ven, má snahu všechno poznat a očuchat a já nevím jak ho odnaučit tahání na vodítku. Je to přece jenom kus psa a občas mám problém ho udržet. Ráda bych ho to odnaučila, ale nějak se mi to nedaří. Chodila jsme s H. na cvičák, ale na začátku každe hodiny se soustředil spíše na ostatní psy než mě. Najednou to pro něho bylo spoustu nových psů a doma naučené povely jako by neexistovaly. Chtěla bych Vás tedy poprosit o konzultaci a pokud by to bylo možné i individuální lekci. Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Paní S. 

 
Dobrý den,
 
měla bych zájem o výcvik našeho štěněte ve Vaší škole, mohla bych se předběžně přihlásit? Naše A. je nyní pětiměsíční fenka maďarského ohaře, je velmi chytrá, ale taky hodně aktivní, takže celkem dost tahá na vodítku, hlavně, když vyjdeme ze vrat, potom na klidném místě ji můžu pustit, na přivolání přijde, ale nesmíme potkat rušivý element, jako jsou jiní psi nebo lidé, to jí musím přidržet. Zvládá sedni, ale nevydrží dlouho, hned začne poskakovat, hodně skáče na příchozí, zákaz typu ne nebo nesmíš moc nezabírá. Navíc ráda chytá za boty, nohavice, rukávy...dovoluje si hlavně na mladší dceru. Je celoročně venku, takže s námi netráví všechen čas, o to víc nás svým způsobem vítá, když příjdeme z práce . O loveckém výcviku jsme neuvažovali, ale ten základní bych s ní ráda absolvovala. Bydlíme v okolí, takže to k Vám nemáme pěšky daleko. Budu ráda, když se mi ozvete s návrhem, jak dál postupovat, doufám, že ještě není pozdě, a že se dá i v tom březnu něčemu naučit. Výcvik by byl na mně, protože manžel se v tomto směru neangažuje, holky by rády, ale ty neposlouchá vůbec. Děkuji a budu se těšit. S pozdravem Paní P.
 
Po několika lekcích : ona oproti dřívějšku tahá daleko méně, dá se říct, že jsem se naučila včasným škubnutím jí tahání rozmluvit, a už ani nemusím škubat velko silou, spíše jí to jen tak připomenout ...podle mého názoru teď tahání je o 70% lepší, tak uvidím. Už jsem zkoušela i na obyč. obojku a taky chodí líp. Tak ještě jednou děkuji a budu se těšit na další lekci  S pozdravem Paní P.

 

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou, jestli byste mi mohla poradit, co dál s mým pejskem B. Chtěla bych se mu dál věnovat, ale nevím, co bude pro něho nejlepší.Nikdy jsem neměla psa, takže nemám žádné zkušenosti. Předem děkuji a přeji pěkný den
Paní M. 

 

Dobrý den,


píšu po dnešním telefonickém rozhovoru. Chtěla bych se domluvit zpočátku na ty individuální lekce. Jedná se o výcvik mé fenky, německé dogy, která má 20 měsíců. Cvičila jsem ji doma sama od počátku co jsme si ji dovezli od chovatelky. Měla sem na pomoc několik příruček a knížek, různé rady od chovatelů dog (ty sem hledala na internetu). Učily jsme se základní, sedni, lehni, zůstaň, ke mně, popros. Používaly jsme nylonové vodítko, obojek a stopovací šňůru. Daisy byla chytrá a povely rychle chápala, zpočátku jsme neměly žádné problémy a to ani s cizími psi. Povely dělala s radostí za piškoty :) Postupně jak se dostala do puberty tak se ji přestalo chtít. Nikdy nebyla na cizí psi agresivní až se nám stalo, že na ni zaútočili dva cizí psi, přitom byla na vodítku.Od té doby se nějak blokla a jak je na vodítku a vidí cizího psa, tak přímo zuří a snaží se bránit už preventivně i přesto, že je pes hodný. Na volno je to lepší, to se většinou skamarádí - chce si hrát. Jinak není zlá nikdy nikoho nenapadla ani nepokousala naopak myslím si, že je velký mazel. Jinak doma máme ještě další tři psy - malého německého pinče, německého ovčáka a ještě malého křížence, s kterými vychází naprosto bez problémů (jsou to teda tři kluci). Ještě si myslím, že to může být způsobeno taky z toho důvodu, že bydlíme hodně stranou u lesa. Takže ten kontakt ať už s cizími psi nebo lidmi zas tak velký není. Moc se do města nedostala, protože prostor na procházky a vyblbnutí tady máme skvělý a tak nás nenapadlo brát ji z lesa do města. Což nejspíš byla chyba. Na ten cvičák jsme teda nechodily :(. Nechci po ni, aby chodila na nějaké výstavy nebo plnila nějaké zkoušky. Jen chci, když půjdeme k veterináři nebo pojedem na dovolenou nebo na tábor s dogami, aby to pro ni nebylo stresující, ale naopak, aby si pobyt s cizími psi užila a mohla si s nimi pohrát. Věřím, že nám pomůžete. Těším se na odpověď a zatím děkuji .Pěkný zbytek dne. Paní M.
 

Dobrý den,

mám ročního mopsíčka. Je rozmazlený , protože jsem chtěla, aby moje štěňátko bylo šťastné. Teď si ze mě dělá srandu. Líbí se mi Váš  individuální způsob vyuky, protože když má Charlie diváky, tak je svůj a předvádí se. Jsem ze Dvora Králové nad Labem a pokud jste do 50 km od nás, měla bych zájem o Vaše kursy. Paní Š.

 

Dobrý den,

Dozvěděl jsem se o možnosti navštěvovat psí školku a protože mám zájem, prosím o upřesnění ....pejsek má 4 měsíce a 2 týdny a školit potřebuje. Nepodařilo se mi na Vašich stránkách získat informace o konkrétních dnech výcviku ani o jeho ceně. Je-li to možné, prosím tyto doplňte.... Nejsem si jist, že tak drahou službu budu moci zaplatit a taky jsem lehce pracovně omezen. (Jako každý)....S očekáváním né přiliž negativní odpovědi: Pan K. 

 

Dobrý den,

dostala jsem na Vás doporučení. Potřebovala bych poradit s mojí 9-měs hovawartkou. Asi jsme se dostali do puberty a přivolačku začala "vyhodnocovat" ... loudá se ke mně jak lenochod. A ještě pár drobností. Já vím, Hovíci přemýšlí, ale nemohu to tak nechat. Mohla bych se s Vámi nějak potkat, zamluvit si výchovnou hodinu - či tak?? Děkuji za odpověd Paní B. 

( tento problém řeší 90 % majitelů psů při špatném nácviku přivolání od malého štěňátka = nyní budeme ve fázi přeučování, což je velmi obtížené, někdy úplně nemožné bez pomoci odborníka, instruktora  )

 
Dobrý den, 

máme půlroční fenku Rhodeského Ridgebacka a potřebovali bychom pomoct s její výchovou. Je to sice už náš druhý Ridgeback, tuto jsme si pořídili po smrti její předchůdkyně, ale D. je mnohem energičtější a svéhlavější. Nemá problém se základními povely, i když se jí občas nechce zjevně poslechnout, ale při procházkách máme dost velké problémy s reakcí na ostatní psy a klasicky s táhnutím na vodítku. Proto bychom určitě rádi přivítali možnost nějakých rad při výchově a případného možného zapojení se do výcviku, aby se naučila vycházet s ostatními psy. Pan Ř.

 

Dobrý den,

v květnu / cca po 20/ si jedu pro nového člena rodiny-fenečku Flat coated retrívra. Ráda bych s ní navštěvovala Vaše kurzy...Vaše stránky sleduji a moc se mi práce líbí...zároveň je to krásný způsob jak společně s našimi miláčky trávit čas.Chtěla jsem se zeptat, zda uvažujete o nějakém kurzu od května.Dále pak jaké jsou podmínky individuálních lekcí, ale ráda bych štěňátko i socializovala, takže více pejsků by bylo fajn.Moc děkuji za odpověď a přeji hezkou neděli. Paní M.

 

Dobrý den,

za 2 týdny budeme kupovat 8 týdenní štěňátko malého knírače. Ráda bych ho naučila základní poslušnosti a základním povelům. Obracím se na Vás, jelikož s výcvikem psů nemám žádné zkušenosti. Na vašich stránkách jsem četla, že na jaře otevíráte školky pro štěňata. Mám za to, že kurz už ale asi 14 dní běží. Nevím jestli je možné vstoupit do rozběhnutého kurzu a jestli je to vůbec vhodné.Také jsem četla, že poskytujete individuální hodiny.Chtěla jsem se zeptat, co by jste mi doporučili a jak mám případně postupovat. Hlavně bych se chtěla naučit, jak mám v budoucnu s pejskem pracovat.
Děkuji za odpověď. Paní P.

 

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné se přihlásit k vám na výcvik psa? Mám dvouletého samojeda, je to hodný a velice přítulný pes, ale chybí mu základní výcvik, hlavně by mi šlo o to, abych ho mohla klidně pustit na volno bez vodítka. Předem děkuji za vaši odpověď , paní H.          

( Obávám se, že ve dvou letech psa je již nácvik spolehlivého přivolání  na volno bez předešlého výcviku od malička a plánu " převýchovy " velice složité . Pes má již naučené jakési své " vzorce " chování . V tomto veku psa se jedna o dlouhodobejsi a soustavny proces kazdodenniho vycviku / převýchovy  !!  ).

 

Přeji hezký den.

Narazila jsem v novinách na kontakt na Vaši psí školu. Do výcviku pro začátečníky se už asi nehodíme. Bydlím v Rožnově p.R. a mám AUO, 15 měsíců.Měli jsme snahu cvičit, bohužel pes trpí panostytýdou od srpna 2010 s malými či většími přestávkami, takže když jsme se zapsali do kurzu agility v Rožnově, absolvovali jsme jen 50% z důvodu nemoci. Chtěla jsem jen, aby pejsek byl ve skupině, protože má od počátku určité psychické problémy. Stav se pomalu lepší, přesto na vodítku tahá, občas máme problém z odvoláním ze skupiny a ve shluku lidí a psů nevydrží. Můžete mi poskynout informaci, jaký kurz by byl pro nás vhodný a jakou formou je to možno si u Vás vyzkoušet? Nebo znáte nekoho blíže k Rožnovu?
Za každé info Vám budu vděčná. Pes je člen naší rodiny a tak chceme, aby i on byl spokojený.. Paní H.


Dobrý den,

obracíme se na Vás s VELIKOU prosbou o pomoc. Máme 1,5 roční fenku belgického ovčáka "tervika" . Doma je celkem poslušná, ale jinak hrůza. Na procházkách táhne, než se zklidní. K cizím lidem je nedůvěřivá (chvilkama až agresivní).  K návštěvám je odtažitá, ale po chvíli se k nim sama přiblíží.. Když to na ni "přijde", nevnímá vůbec okolí - samozřejmě ani naše povely. Bylo by, prosím, možné, si u Vás domluvit individuální lekce? Barča je jinak velice inteligentní, dává nám najevo svou lásku, ale bojíme se, aby nám časem nepřerostla přes hlavu. Je nám jasné, že to její chování je naše chyba. Prosíme, pomozte nám.Děkujeme . S pozdravem paní H.

Dobrý den,

tento týden jsme spolu telefonicky mluvily ohledne výcviku psa. Jedná se o labradora,má osm měsíců. Je neposlušný,skáče na lidi i na nás a na procházce tahá a je těžké ho udržet. Poslouchá jen na příkaz sedni a i když se snažíme,nemůžeme ho nic jiného naučit. Chtěla bych se naučit,jak správně ho cvičit. S pozdravem paní R.H. 

Dobrý den,
chtěl jsem se teda informovat o podrobnostech kdy se trénuje atd..Včera, když jsem Vás vyrušil při výcviku jste mi řekla tento email tak snad píšu správně. Mám fenku Rhodeského Ridgebacka ( 10 měsíců),  základní poslušnost více
méně nějakou umíme, ale chtěl bych se samozřejmě zdokonalovat.. Děkuji za  odpověď. Pan H.

Dobrý den,

dostala jsem na Vás kontakt od paní M.která s Vámi cvičí německou dogu D.Máme ročního psa, německé dogy a chtěli bychom taky zkusit chodit na "cvičák". M. mi říkala, že je možné si s Vámi  domluvit tzv. Individuální zkušební hodinu až dvě. Měla bych o to určitě veliký zájem. Moc prosím o informace, zda je to možné a kdy byste popřípadě  na nás měla čas. A také, co k tomu všechno potřebujeme. Mnohokrát děkuji za  odpověď. Moc ráda využuiji té individuální lekce, abychom se alespoň malinko do začátku naučili jak s R. pracovat. V podstatě s ním problémy nejsou, ale vzhledem k tomu, že je stále ještě "štěně" tak povely uposlechne, ale již například nevydrží, což znamená, že si sedne, ale hned zase pokračuje ve hře. Je hodný, ale velmi divoký. Prioritou pro mě je pouze mít rodinného psa, o výstavách neuvažujeme, R. není bohužel s PP. Chtěla bych především, aby nás respektoval a aby například neskákal a radostně nelítal jako zběsilý, když příjdeme domů z práce. S výcvikem jsme již kdysi začali, šlo o výcvik soukromý, ze kterého bohužel díky nespolehlivosti cvičitele byla nakonec jen jedna schůzka, a pak jen 3 další nerzrealizované termíny. Děkuji paní J.  :(

Dobrý den,


máme doma fenku bullteriéra. Má 8 měsíců a je tvrdohlavá. Na pár základních povelů poslouchá, ale jen když se jí chce. Jednou poslechne, po druhé už ne. Co se týče dalších psů, to neposlechne vůbec nikoho, běží si, kam se jí zachce. Je fixovaná na mého přítele, a kdokoliv se k němu přiblíží (kromě mě), je agresivní. Na pár lidí už i vyjela. Víme, že je chyba v nás, ale nevíme co s tím. Přemýšleli jsme nad Vaší psí školou. Prosíme o radu a také zaslání cen. Děkuji. paní Ž. 

 

Dobrý den, zaujaly mě Vaše stránky a taky jsem slyšela o Vás samé pozitivní reference. Mám 4 letého křížence NO/BC myslím, že ho mám zvládnutého - základní poslušnost atd. Nemáme výrazné problémy, dominantní je, ale jen k některým psům. Problém je vtom, že nyní studuji na VŠ sice už poslední rok, ale mrzí mě, že nemám čas chodit pravidelně na ,,nedělní" výcviky.(Chodili jsme jeho první dva roky). Chtěla bych se svým psem jednou složit např. ZOP či ZZO. Tak by mě zajímalo, jestli pořádáte výcvik i pro dospělé psy či připravujete na zkoušky. Děkuji za odpověď paní  L. 
 

Dobrý den, určitě bychom měli zájem o Vaši individuální lekci. Kdy myslíte, že bychom mohli hodinu uskutečnit? Co je potřeba si na hodinu donést? S pejskem jsem byla asi na 3 hodinách výcviku (kurz byl tehdy plný a slečna nás vzala na první hodiny, místo jednoho klienta, který byl ještě na dovolené) ale bylo nám doporučeno, ať příjdeme až budeme mít pejsek rok a nebude tak hravý....Což si ovšem nemyslím..Pejsek zvládal povely poměrně dobře - i přivolání od jiných pejsků asi do 7 měsíců, pak si ale postavil hlavu a bojím se jej pouštět na volno, aby se někam nezaběhl nebo aby jej něco nesrazilo. Budu moc ráda, jestli nám poradíte:). Děkuji a přeji hezký den. paní M.

 

Dobrý večer. Našla jsem si Vaší adresu na internetu a proto bych se na Vás ráda obrátila s prosbou o radu. Máme 2 měsíční fenku border colie a poněvadž je hodně divoká,nechce vodítko,sbírá vše na co přijde,kouše a na různé povely nechce reagovat. Máme jí doma 2 týdny a již je hodně socializovaná,pěkně slyší na své jméno ,potřebu sice vykonává venku ale poněvadž jsem s ní doma tak jí dávám na zahradu .Sama prostě nijak neupozorňuje. Pejsky jsme měli ale Ti nám v loni oba zemřeli.Pudlici bylo 16 let a labradorce 13. Hodně člověk již zapomněl ,poněvadž ony byly zlaté. Prosím Vás radu i o samostatnou lekci a pak bychom se domluvily co dál. Předem Vám děkuji ! Paní G.

 

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s výcvikem mého psa Fida. Má strach z velkých psů a řeší to agresivitou především na velké psy, s malýma nemá problém ani s fenkama. Občas vyjede i na člověka, když projde kolem nás na procházce.Je to střední kříženec labradora, vzala jsem si ho v lednu z útulku. Je temperamentní, chytrý a učenlivý, rád loví a stopuje, má dobrý
čich, ale ještě neposlouchá jak by měl. Na volno ho pouštím jen minimálně, když cítí stopu nebo něco zajímavého, tak neposlechne a nepříjde, proto s ním chodím na stopovačce. Utéct nechce, hlídá si mě a vrací se, ale venku ne vždy příjde hned, když ho zavolám. V útulku byl asi půl roku (během té doby si ho vzali pěstouni, ale vrátili ho údajně pro velký temperament a nezvladatelnost). Učím ho základní povely a poslušnost a zvykat si na přítomnost jiných psů.
Chodili jsme do psí školy v Ostravě. Je to mnohem lepší než na začátku, ale pořád má Fido problém s většími psy, je nervózní, má z nich strach (2x nás napadl velký pes, který byl na volno), ale na druhou stranu je zvědavý a taky trochu dominantní (nepodřídí se druhému psovi, možná byl špatně socializovaný). Sama zkušenosti s výcvikem psů nemám, je to můj první pes, ale chci se mu věnovat a naučit ho být v pohodě, aby mohl s námi jezdit na výlety do přírody a mezi ostatní lidi a psy. Případně časem s ním začít dělat nějaký sport, co by ho bavilo. Zkouším s ním jezdit na kole, na bruslích, na
běžkách atd. protože má rád pohyb. Ale především by se měl naučit pořádně poslouchat :-) paní L.

 

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o informaci ohledně vyuky v měsíci srpnu. Mám Border Colie fenku necelého půl roku starou. Je to strašný divoch.Potřebuju poradit a hlavně naučit jí poslušnosti. Dejte mi prosím vědět, zda můžu přijít. Díky
S pozdravem paní V.

Dobrý den, chtěla bych se poradit o výchově mého pejska. Jedná se o ročního Jack Russel Teriera, prošli jsme už jedním výcvikem, ale poslouchal jenom chvíli. Teď se to vrátilo k tomu horšímu.... Pokud budete moc, ráda bych se s Vámi potkala a prokonzultovala...Předem děkuji. S pozdravem paní F.

 

Dobrý den,
chci vás požádat o radu. S manželem jsme si vzali 4letého dobrmana ,kterému tragicky zahynula majitelka. Samozřejmě časem se objevují chyby naše i zafixované chování psa v původní rodině. Žil totiž ještě s 2 dalšími dobrmany pravděpodobně v bytě - majitelka - podnikatelka byla doma a psi měla asi u sebe doma (podle chování psa i v noci. Pořídili jsme s manželem kotec i boudu, v noci to trochu zvládá, ale přes den, kdy jsem v práci to nese těžce. Na dvorku odmítá být sám i několik minut a ihned se násilím dožaduje vstupu do bytu, také na procházkách mám někdy problém. Proto jsem vás chtěla požádat aspoň o konzultaci a samozřejmě se chci přihlásit do jarního výcvikového kurzu. Děkuji vám předem za odpověď. paní X.

 

DOBRY DEN PANI KRUTISOVA.

SNAD SI NA NAS VZPOMENETE.CHODILI JSME K VAM S NASI PYRENEJKOU E. MOC JSTE NAM TEHDY POMOHLA.BYLA DIVOKA A NEZVLADATELNA,A TO PRVNI JI ZCASTI ZUSTALO.JE MOC HODNA,NENI AGRESIVNI,ALE JE TO DIVOKY BLAZEN.NAPRIKLAD NAM NEUTECE I KDYZ NEMAME PLOTY,ZUSTANE U DOMY,ALE ROZBEHNE SE ZA VSIM CO SE HNE.A TO JE PROBLEM.UVAZUJEME O EL.OBOJKU A NEVIM,JESTLI HO ZVLADNEM POUZIVAT SPRAVNE.KDYBY JSTE SI UDELALA CHVILKU A PISLA MI,JAKYCH CHYB SE MAM VYVAROVAT.VSUDE JSOU JEN OBECNE RADY.SPOLEHAM SE NA VASE VZACNE RADY,KTERE Z NASEHO PSA UDELAY "SKORO DAMU".PEKUJI PREDEM ZA VAS CAS. Paní L.

Odpověďe na mailu, ano provádíme praktické předvedení elektronických obojků a následné konzultace. Podmínkou u psa  je absolvovaní základní ovladatelnosti . http://psiskola-podlesi.wbs.cz/Elektronicke-vycvikove-pomucky-.html 

  

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist